Fotoksiążka ślubna – dlaczego warto ją mieć?

Fotoksiążka ze ślubu – skarbnica pięknych wspomnień

Jest nowoczesną alternatywą dla klasycznego albumu. W elegancki sposób opowiada o najważniejszym dniu z życia zakochanej pary. Choć reportaże ślubne udostępniane w galeriach online są piękną pamiątką i to na nich bazują w większości oferty fotografów, to jednak coraz więcej osób dopytuje o fotoksiążki ślubne. Jeśli mam być szczery, wcale się temu nie dziwię.

Fotoksiążka ślubna – dlaczego warto ją mieć?

fotoksiążka ślubna Mógłbym napisać krótko: dla wspomnień. Rozwinę jednak myśl. Bo korzyści z jej posiadania jest zdecydowanie więcej. Kiedyś fotografie w wersji papierowej były podstawą rodzinnej kroniki. Na przestrzeni lat tradycja wywoływania zdjęć gdzieś się jednak zatarła. A przecież trzymanie w dłoniach kawałka historii jest doświadczeniem nie do opisania.

Fotoksiążka będzie Wam towarzyszyć przez całe życie. Ba! Z ogromną ciekawością będą sięgać po nią kolejne pokolenia: dzieci, wnuki i prawnuki. Każdą jej stronę wypełnią bowiem starannie wybrane zdjęcia ze ślubu. Chwile, w których byliście przepełnieni miłością i szczęściem. Ten nowoczesny album zajmie zaszczytne miejsce w domowej biblioteczce i będzie na wyciągnięcie ręki dosłownie przy każdej okazji.

 

Realizować projekt na własną rękę czy zlecić fotografowi ślubnemu?

Osobiście uważam, że przygotowanie i druk fotoksiążki warto powierzyć fotografowi ślubnemu. Z kilku powodów. A najważniejsze z nich według mnie i par, z którymi miałem okazję współpracować przy reportażu ślubnym, są te dwa.

Po pierwsze: brak czasu

Opracowanie projektu, wybór zdjęć, ułożenie ich chronologicznie tak, by opowiadały spójną historię, wymaga sporo pracy. I choć początkowo niektórzy obiecują sobie, że przygotują album ślubny na własną rękę po uroczystości, zazwyczaj na dobrych chęciach się kończy. Przez powrót do pracy, masę innych obowiązków, brak czasu. Doskonale to rozumiem. Dlatego zawsze z przyjemnością zdejmuję z Waszych barków to zadanie.

Po drugie: sprawy techniczne i koszty

Profesjonalny fotograf ślubny odpowiada za najwyższą jakość produktu, który oferuje. Zawsze dbam, by projekt fotoksiążki był elegancki, przejrzysty i subtelnie podkreślał magię poszczególnych kadrów. Znaczenie ma tu wysoka jakość zdjęć, ich parametry, skład, rodzaj i grubość papieru, a także godna zaufania drukarnia. Natomiast jeśli chodzi o finanse, my fotografowie, mamy wypracowane kontakty z podwykonawcami. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne ceny wydruku. No i najczęściej w pakiecie ta usługa wychodzi po prostu taniej.

 

Ponadczasowy prezent dla bliskich

fotoksiążka ślubnaPersonalizowana fotoksiążka ze ślubu to wisienka na torcie wszystkich pamiątek z tego szczególnego dnia. I co ważne: dosłownie możecie podzielić się nią z bliskimi. Jest ona sprawdzonym i ponadczasowym prezentem dla rodziców, świadków, chrzestnych czy dziadków. Szczególnie docenią ją starsi członkowie rodziny, którym przecież nie zawsze jest po drodze ze współczesnymi technologiami. Za to z ogromną przyjemnością sięgną po tradycyjny, papierowy album. Warto też zaznaczyć, że każdą fotoksiążkę możecie zadedykować konkretnej osobie i wybrać do niej jak największą liczbę zdjęć, które bezpośrednio dotyczą właśnie jej.

 

 

Wspomnienia w wyjątkowej oprawie

fotoksiążka ślubnaFotoksiążka ślubna jest bezcenną pamiątką, emocjonalną historią o Was: parze, która zdecydowała się na wspólną podróż przez życie. Wykonana z dbałością o każdy detal i skrywająca najpiękniejsze kadry z uroczystości i wesela będzie rozbudzać Waszą pamięć i serca już zawsze.

Tags: Fotoksiążka, album ślubny, fotoalbum