Gosia & Adam | Ślub cywilny i wesele w Hotelu Dębowym w Bielawie

Po przerwie w publikacjach fotoreportaży ślubnych na blogu czas powrócić do do tego jakże fascynującego zajęcia. Chciałem Wam pokazać materiał ze ślubu cywilnego, który miałem przyjemność fotografować. Byłem na ślubie u Gosi i Adama. Działo się to jeszcze sprzed czasów pandemicznych.

Fotoksiążka ślubna – dlaczego warto ją mieć?

Fotoksiążka ze ślubu – skarbnica pięknych wspomnień

Jest nowoczesną alternatywą dla klasycznego albumu. W elegancki sposób opowiada o najważniejszym dniu z życia zakochanej pary. Choć reportaże ślubne udostępniane w galeriach online są piękną pamiątką i to na nich bazują w większości oferty fotografów, to jednak coraz więcej osób dopytuje o fotoksiążki ślubne. Jeśli mam być szczery, wcale się temu nie dziwię.

Sesja Ślubna w dzień wesela? Oto 7 argumentów.

Plener ślubny w dniu ślubu? Oto 7 argumentów za tym, że to świetny pomysł

Bardzo dobrze znam dylemat młodych par: zrealizować plener ślubny w dniu, w którym odbywa się uroczystość czy jednak przełożyć go na inny termin? Z doświadczenia wiem, że decyzja nigdy nie jest prosta i oczywista. Dlatego postanowiłem spisać swoje przemyślenia. Prywatnie jestem zwolennikiem sesji w dniu ślubu. I już dzielę się całą listą argumentów, które ten wybór uzasadniają.

Treking wokół Annapurny oraz ABC

Namaste! Dzisiaj trochę odbiegnę od tematu ślubów. Pewnie kiedy będziecie to czytać będę w drodze na lotnisko lub gdzieś na szlaku. Na wszystkie pytania dotyczące ślubów lub innych zleceń fotograficznych odpowiem po powrocie z podróży tj. 6 maja 2019 r. Chciałbym przez te kilka tygodni trochę odciąć się od internetu, pewnie w 100% się to nie uda, ale zobaczymy:)